Dla Małych, Gry

Tanie gry planszowe – Alexander: ślimak i rajd samochodowy

Szał gier planszowych trwa u nas na całego. W związku z czym, w nowe gry inwestuję co miesiąc jakieś pieniądze. Ale to taka forma spędzania wolnego czasu z moimi Smrodkami, którą lubię i ja. Wiadomo, że chciałabym kupić jak najtaniej. I tu pojawia się pytanie – czy tanie gry planszowe, to dobry wybór?

Czy warto inwestować w tanie gry planszowe?

Wiecie.. ja myślę, że trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na markę. Tym razem u nas na tapecie Alexander. Wydawnictwo, które cieszy się nie małą popularnością, i nie ma w tym nic dziwnego, bo nawet te gierki, za które zapłacimy u nich mniej niż dwie dyszki, są fajne, dobrze wykonane i ciekawe.

Trafiłam ostatnio na promo w Lidlu. Poszłam oczywiście za późno, i półki prawie świecił pustkami, ale grę, o której Wam dzisiaj opowiem kupiłam za 15 zł chyba. Jest dwustronna. Dzięki czemu i zabawa podwójna. Fajna. Prosta. Bez udziwnień. Tylko 4 pionki, kostka, i plansza.  Z jednej strony ślimaczek, z drugiej.. prawdziwa trasa dla aut.

Graliśmy już wielokrotnie – wciąż po nią sięgamy. Spoko się na nią patrzy. Jest wytrzymała. Przeżyła nawet rozlany sok – chociaż lepiej nie próbujcie tego w domu.

gry dla dzieci

gry rodzinne

łatwe gry planszowe

planszówka dla dzieci

gry aleksander

w co grać z dzieckiem

Przed Wielkanocą, kupiłam im przestrzenną planszówkę tego samego wydawnictwa. Z zajączkiem w roli głównej. Wiem, że może to już trochę nie czas na jaja, pisanki, i te sprawy, ale zapłaciłam za nią 2 dyszki i po prostu MUSZĘ Wam ją pokazać, bo nie odbiega wcale jakością od gier,w  dużo wyższej cenie. I świetnie się przy niej wszyscy bawimy.

Myślę, że z wydawnictwem Alexander zaprzyjaźnimy się na dłużej, i pewno coś nowego od nich wpadnie jeszcze do naszej kolekcji. I fajnie, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością – tutaj oczywiście na plus. Bo za takie pieniądze, spodziewałam się jednak czegoś gorszego. Serio!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *