Testujemy jedzenie

Gotowe zupy polskie – Marwit, mój wybór : kalaforiowa

Nie po raz pierwszy testuję Marwitowe zupki. Mieliście już okazję poczytać o buraczkowej. Dzisiaj, nie miałam czasu na gotowanie, a wiadomo, że w porze obiadowej zawsze chciałoby się zjeść coś ciepłego. Gotowe zupy polskie Marwit to idealny pomysł na ciepłe, pyszne, i dietetyczne danie z dobrymi składnikami.

Zupy polskie – czy gotowce są ok?

A pewno, że są ok. Jeżeli są to gotowce, przygotowane z dobrych składników i sygnowane logo dobrej marki. a Marwit, zna chyba każdy. Robię sobie z ich soków napoje z chia – nie przepłacam. A mam tą samą jakość, za dużo mniejsze pieniądze niż konkurencja.

Marka kojarzy mi się ze zdrowym odżywianiem – bo ich produkty takie właśnie są. Co zatem znajdziemy w naszej zupce kalafiorowej? Nie będę się rozpisywać. Niech opowiedzą zdjęcia!

polskie zupy

gotowe dania

zupa krem

testujemy jedzenie

zupa marwit

zdrowe jedzenie

polskie zupy

Skład super, smak idealny

Jeśli o mnie chodzi, to doprawiać nie trzeba. Producent pisze, że fajnie smakuje z grzankami. Ja wolę dorzucić pestki dyni lub słonecznika, i tak też zajadałam dziś. Pól litra zupy kremowej to całkiem sporo. A całość ma tylko 150 kcal. Doliczając te moje pesteczki, jakieś 200, a ja naprawdę się tym najadłam. Polecam. Bo zupka jest naprawdę smaczna. Cena też nie jest najgorsza. Także na sytuacje kryzysowe, kiedy nie ma czasu albo ochoty na gotowanie, to produkt idealny!

polskie zupy

gotowa zupa krem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *