Dla Małych, Gry

Gry zręcznościowe – Twister, nasza recenzja!

Ich zachwyca, mnie nie bardzo. Nie rozumiem fenomenu tej gry, chociaż faktycznie parę fajnych cech ma. Gry zręcznościowe są ostatnio bardzo popularne. Na topie jest też twister. Oto nasza recenzja!

gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe – czy warto kupić twister?

Grać mogą 2 osoby, chociaż w sumie i jedna może się bawić. Ale i tak będzie potrzebny ktoś, kto będzie losował „zadanie”. Niby od 6 lat, ale Bąk młodszy o dwa lata też czai bazę.

Co w tym dobrego? To na pewno, że dzieciak uczy się która ręka prawa, która lewa. To samo z nogami. Kolory też poznaje – chociaż tylko cztery. Ćwiczy koordynację ruchową. No i wyobraźnię – bo zadania może wymyślać też swoje.

Co znajdziemy w opakowaniu?

Planszę. Kurczę! Taką, co się ślizga po podłodze i śmierdzi! Serio. Wietrzyłam ją na balkonie dwa dni , trochę pomogło, ale wczoraj, wyjęliśmy Twister po kilku dniach z pudełka i .. No nie pachniał zbyt dobrze 😉 Za to MEGA minus. Kurczę.. w końcu tym bawią się dzieci. A w całym domu później wietrzyć trzeba.

Prócz planszy będzie też instrukcja, na małej karteczce. I „kołowrotek”.

DSC08575

gry zręcznościowe

DSC08580

DSC08582

DSC08584

DSC08587

Mnie gra nie zachwyca, ale przecież to moje dzieci mają się bawić;) A oni się bawią, i  to całkiem fajnie, dlatego mimo tego, że nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia uważam, że warto ją kupić – dla dzieci właśnie 🙂

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *