Dla Małych, Gry

Grzybobranie Granna – nowa odsłona popularnej klasyki

Klasyka, w nowej odsłonie. Taka, która chyba nigdy się nie nudzi, i to w żadnej wersji, a skoro może być bardziej rozbudowana, ciekawsza, dająca więcej możliwości, to dlaczego nie? Granna wypuściła naprawdę fajny produkt. Grzybobranie w tej wersji zadowoliło nie tylko moje Ośmiorniczki, ale i mnie 🙂

grzybobranie

Grzybobranie Granna – co zawiera opakowanie?

A no całkiem sporo wszystkiego zawiera 🙂 I fajnego. Bo prócz takiej standardowej planszy, na której się układa m.in grzybki i jeszcze wiaderek na te dary losu plus kostki i pionków off course, w pudełeczku znajdziemy.. hm.. PUDEŁECZKO 😀 nooo.. to nasze pudło przerobić będzie można na prawdziwy dom czarownicy – i to takiej nie strasznej wcale.

Do tego są różne „gadżety” w postaci zwierzątek. Można je sobie gdzieś tam poustawiać. A na planszy znajdziemy otworki, w które będzie można powciskać postacie ze zwierzątkami nadającymi nowy wymiar tej grze. No.. całkiem tego sporo. Zobaczcie sami:

DSC08599

DSC08601

DSC08602

DSC08603

DSC08604

DSC08606

DSC08608

DSC08609

DSC08610

DSC08611

 

Grzybobranie Granna – fajna gra?

A no, fajna.. Biorąc pod uwagę fakt, że ja jestem raczej nie planszówkowa, to nawet bardzo fajna. Bo szczerze mówiąc, zbrzydły mi wszystkie te gry. I to do tego stopnia, że z nieprzymuszoną radością nigdy z Ośmiorniczkami nie gram ale… tym razem jest inaczej. Bo zasady trochę inne, bo wszystkiego jakby więcej – możliwości też. Dlatego wracam do tej gry z chęcią.

Czy mogę się do czegoś przyczepić? Nooo! Chociaż nie wiem do końca, czy to wina producenta, czy mojego Synka, który wszystko chciałby już, teraz i używa siły 😉

Już po pierwszej grze” oderwał się” jeden kwadracik z planszy. Przy składaniu. Nie sklejałam, nie przeszkadza nam to w grze.

Powiem jeszcze, że otworki na zwierzątka mogłyby być ciaśniejsze. Ale gra się wybornie, i takie tam drobne niedociągnięcia wcale nam w dobrej zabawie nie przeszkadzają.

Grzybobranie, do kupienia w OKAZYJNEJ CENIE : TUTAJ— kLIK

 
DSC08614

DSC08613

DSC08615

DSC08619

DSC08622

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *