Testujemy jedzenie

Gotowa zupa krem – Marwit, buraczkowa.

Miałam w kieszeni piątaka, a w głowie brak pomysłu na obiad. I w sumie gdyby chodziło tylko o mnie, olałabym sprawę i pocieszyła się wiejskim serkiem. Ale dzieciom trzeba dać jeść 😉 i to najlepiej zdrowo,  konkretnie. A, że lubią zupy, wzięłam z półki pierwszą,lepszą, zupę. Gotowa zupa krem Marwic – buraczkowa, nawet im posmakowała.

gotowa zupa krem

Gotowa zupa krem – dobra, czy nie?

Ja to mam ostatnio manię czytania etykiet. Zerkam też z ciekawością na kaloryczność wszystkiego, co mam zamiar wszamać. 34 kcal na 100 ml to wcale nie dużo. Uznaję więc, że nasza gotowa zupa krem – w tym przypadku buraczkowa – może być określana mianem dietetycznej.

Nigdy nie dodawałam do zupy z buraków tymianku. I w sumie ciekawa byłam tego połączenia. Idealne – muszę przyznać.

Główny składnik to woda, i buraczki, jest też cebula, marchew i przyprawy. Żadnego syfu – fajnie.

Zupa w smaku słodkawa. Co może nie do końca mi pasuje, ale kiedy podać ją z fetą  – tak jak podpowiada producent – to już zupełnie inna bajka. Ośmiorniczkom za to słodki smak zdecydowanie odpowiadał.

Fajna konsystencja, ładne opakowanie – które wcale nie jest byle jakim kubeczkiem i z powodzeniem teraz „robi” za pudełko na kredki. A pewno i mrozić by się w nim dało, albo przechowywać resztki z obiadu 😉

Smaków do przetestowania jest więcej, i na pewno trafią one w najbliższym czasie do mojego zakupowego koszyka. Gotowa zupa krem Marwit to zdecydowanie produkt godny polecenia!

gotowa-zupa-krem

gotowa zupa krem

gotowa zupa krem

gotowa zupa krem

gotowa zupa krem

gotowa zupa krem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *