Testujemy jedzenie

Wafle ryżowe z algami morskimi – SONKO

Lubię takie przekąski na raz. Nie wiem czy macie tak samo, ale w moim przypadku każda próba odłożenia opakowania, w  którym jeszcze coś jest, kończy się fiaskiem. Dlatego wolę kupować sobie odpowiednio porcjowane przekąski, i poszukując takich rewelacji, trafiłam na wafle ryżowe z algami morskimi Sonko – takie, w wersji mini.

wafle ryżowe z algami morskimi

Wafle ryżowe z algami morskimi  – czy warto je kupić?

Takie opakowanie to 40 gram a cała jego kaloryczność to około 140 kcal. Można więc bez wyrzutów sumienia zjeść sobie te wafle ryżowe na drugie śniadanie bądź podwieczorek.

Idealnie sprawdzają się też w podróży, kiedy to najprościej jest po prostu otworzyć opakowania i nie kombinować z jakimiś sałatkami, sosami, czy diabli wiedzą czym tam jeszcze 🙂 A przyznam, że wafle ryżowe z algami morskimi smakują nawet moim ośmiorniczkom, i  pewno chętnie zjedliby wszystko sami 😉

W serii znajdziemy jeszcze dwa produkty. Pierwszy, to dodatek czerwonego buraka, drugi natomiast – chia. Nie miałam jeszcze przyjemności spróbować, ale jako, że te pierwsze przypadły mi do gustu, z pewnością poszukam w sklepie też reszty.

Te wafle nadają się idealnie do przygotowania finferfood na jakieś fit przyjęcie. Wystarcz przesmarować wafelki pastą kanapkową albo dorzucić trochę warzyw. Idealne też na słodko.

Są cieniutkie, i nawet wyglądem przyciągają dzięki zielonym dodatkom. Jeżeli chodzi natomiast o smak – to jest zbliżony do naturalnego. Żaden tam kulinarny hardcore. Fajne, smaczne, chrupiące i kruche wafelki, które naprawdę można dać nawet dziecku. No cóż.. SONKO wymiata. Jak zwykle 😉 Polecam Wam serdecznie!

 

wafle ryżowe mini

fit przekąska

przekąska na diecie

wafle ryżowe z algami

dietetyczna przekąska

wafle ryżowe a dieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *