Dla Dużych, Kosmetyki

Olej kokosowy recenzja

Zapach kokosa UWIELBIAM. No dobra, nie tylko zapach, ale też smak. Przyjemność jego smakowania jest przeze mnie jednak odsuwana w czasie przez wzgląd na moją dietę. Kaloryczny piorun z niego jednak – zwłaszcza, że ja to bym najchętniej jakieś Rafaello wszamała albo jakiś inny jego odpowiednik, równie kaloryczny. No ale do rzeczy. Kokos jest boski – w każdej postaci. A skoro zjeść go (normalnie) nie mogę, to postanowiłam inaczej wykorzystać olej kokosowy recenzja, którą mam dla Was, jest stuprocentowo obiektywna.

Olej kokosowy recenzja – czy warto go kupić?

Kiedy przeszłam na dietę miałam już z nim styczność- ale to był olej kokosowy z zupełnie innej bajki. Do smażenia, bez zapachu. To co kupiłam u producenta kosmetyku (DERMISJA — > KLIK ) dalece odbiega od spożywczego oleju kokosowego.

Przede wszystkich obłędnie pachnie. Tak cudownie, że nawet nie czytając wcześniej do czego mogę go stosować, wysmarowałam sobie nim dość grubo usta. Mmmmm – zlizałam później wszystko off course 🙂 I to bez wyrzutów sumienia 😉

Robi się go z owoców palmy kokosowej – heh.. jakby ktoś nie wiedział 😉 Znajduje zastosowanie w kompleksowej pielęgnacji ciała bo bez dwóch zdań można rzec, że wskazane jest stosowanie tego oleju do pielęgnacji od stóp, do głów.

Bo i do twarzy się przyda, i do włosów, i do ust właśnie, zmiękczy, odżywi, nawilży. No same achy i ochy – inaczej nie mogę. Bo przecież ten zapach. Ten kokos. To sprawia, że ja chcę to jeść, zamiast się tym smarować. Ale później mnie ten zapach taką miękkością otula.

W lodówce trzeba trzymać olej kokosowy recenzja tego kosmetyku niech Wam to do głowy wbije. Bo jak jest ciepło, to się upłynni. Oblałam się nim raz – więcej nie zostawiałam „na wierzchu”.

Konsystencja bardzo spoko, z resztą widać na zdjęciach. Mi odpowiada w nim dosłownie wszystko, bez dwóch zdań. Olej kokosowy w kosmetyce – mistrzostwo świata. No i nie uczula. Podobno 🙂 Polecam.

olej kokosowy recenzja

olej kokosowy recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *