Testujemy jedzenie

Warzyw kubek – czy warto kupić?

Trafiłam na ten produkt zupełnie przypadkiem. Nie wiem nawet co to był za sklep. Może Piotr i Paweł? W każdym razie market, który był dość dobrze wyposażony w zdrową żywność. Kupiłam, i później tak leżał i leżał mój warzyw kubek 🙂 aż wreszcie, wczoraj, przy okazji gotowania zupy pomyślałam – kurczę.. pisali, że podobno do zupy się nadaje. Trzeba by w końcu otworzyć. Otworzyłam.

Warzyw kubek – czego się po nim spodziewać?

Spodziewałam się jakiejś tradycyjnej zupki z paczuszki. A w sumie trudno było mi określić cóż to takiego tak naprawdę, nawet po przygotowaniu produktu. No bo zerknijcie sobie na skład. Cacy jest, nie? A no CACY. Generalnie to same warzywka. Tylko, że ja nie spodziewałam się, że jak sobie ten cacy produkt zaleję wodą i przemieszam to.. no właśnie. Co?

Zapach ma taki, że nawet jak głodni nie jesteście, to Wam w brzuchu burczeć zacznie. Mi zaczęło. I od razu wzięłam do ręki łyżkę, żeby spróbować. I co? I to, że najpierw mnie odrzuciło. Bo nie spodziewałam się też tego, że to będzie coś a’la taka papka dla dzieci, bez soli np. Heh, w składzie przecież nic o niej nie pisali.

Smak… INTENSYWNIE warzywny. Ale ja mogłam to jeść dopiero po tym, jak dosypałam sobie odrobinę soli himalajskiej. Dodatkowo trochę mi przeszkadzała lekko wyczuwalna gorycz, która wiodła prym nad smakiem całej „potrawy”.

Nie jest to „zupka” którą mogłabym wpierdzielać „na sucho”. Za to jako taka baza do PRAWDZIWEJ zupy – idealna sprawa. Załóżmy, że nie macie w domu żadnych warzyw – ja nie miałam. A pomidorówki się chciało. Warzyw kubek był bazą, do tego przecier pomidorowy i obrane ze skórki udko kurczaka. REWELACJA. Pachniało na całą kamienicę. I w tej wersji naprawdę mi smakowało.

Także co mogę rzec – polecam warzyw kubek w sytuacji, gdy szukacie produktu bazowego do zupy czy sosu. Jako główny punkt programu jednak niestety nie. Przyznać natomiast muszę, że jest ZDROWO. No i ten zapach. ACHHH 🙂

warzyw kubek

warzyw kubek

warzyw kubek

warzyw kubek

warzyw kubek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *