Testujemy jedzenie

Dania gotowe – warzywa na patelnię

Lubię czasem pójść na łatwiznę i wyciągnąć z zapasów lodówkowych czy z zamrażarki jakieś dania gotowe. Czasami są to mrożone pierogi, innym razem jakaś rybka  w panierce z dodatkiem szpinaku na przykład, a jeszcze innym warzywa na patelnię. Te martki Hochland polecam szczególnie, nawet o przyprawy martwić się nie trzeba.

Warzywa na patelnię – dlaczego są tak smaczne?

Ja kupuję je regularnie. Głównie dlatego, że czasem nie mam czasu na długie przesiadywanie w kuchni a moim Ośmiorniczkom trzeba dać coś do jedzenia. Nie każdy dzień spędzają w przedszkolu. Czasem muszę sama zająć się ich wyżywieniem 🙂 Te dania gotowe od Hochland są bardzo różnorodne, ale ja najbadziej lubię tą opcję. Można powiedzieć – że to wersja fit. Wyjdzie nam z tego taki przyzwoity talerz, ja nie jestem w stanie zjeść całośći na raz, a jeżeli jeszcze pokuszę się o dodanie na przykład kurczaka – to juz w ogóle.

Wystarczy wrzucić warzywka na patelnię na kilkanaście minut i obsypać je przyprawami dołączonymi do opakowania. Pachną bosko. Smakują jeszcze lepiej. IDEALNIE przyprawione. Nie trzeba nic dodawać.

Tutaj największą robotę robią suszone pomidory. Ale dzięki temu, że producent dorzucił też ziemniaki, danie jest niezwykle sycące i naprawdę może stanowić przepyszny obiad – już bez żadnych dodatków. Nawet jeśli jesteś na diecie – a może szczególnie wtedy. Bez liczenia kalorii – wszystko już zostało wyliczone 🙂 ze szklanką zimnej maślanki albo mizerią na jogurcie ligth – idealne.

Dania gotowe Hochland – gdzie kupić, ile kosztują?

Ja kupiłam w sieci marketów Społem. Ale widziałam te mrożonki też w innych sklepach i chyba nie ma problemów  z ich kupieniem. Cena? Zapłaciłam 5 złociszy bez kilku groszy – nie trafiłam chyba nawet na żadną promocję. Zawsze mam w zamrażarce kilka paczuszek – tak na wszelki wypadek. Powiedziałabym – nie opłaca się. Lepiej samemu powrzucać do torebeczek różne rodzaje warzyw i zamrozić. Ale ja jestem wygodna. Tu mam dołączoną gotową mieszankę przypraw. Otwieram wszystko, wrzucam na patelnię, i po kilku chwilach cieszę się ciepłym posiłkiem. I to dobrym. Serio 🙂

dania gotowe

dania gotowe

warzywa na patelnię

warzywa na patelnię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *