Dla Dużych, Kosmetyki

Nie do wiary – to kosmetyki do kąpieli?

Co wieczór na to czekam.. Kilka chwil tylko dla mnie. No.. prawie tylko dla mnie, bo ośmiorniczkom nagle zachciewa się siusiu i w ogóle zazwyczaj rozpoczynamy przeprawę przez milion pytań do.. ale… To i tak jest MÓJ czas. Zabieram wtedy swoje ulubione kosmetyki do kąpieli, i.. odpływam – wprawdzie w wannie tylko, ale wcale nie mam ochoty z niej wychodzić.

Nie, żebym miała okazję poczuć się jak Kleopatra, ale zdarza się, że jeden i drugi dzieć już śpi, a wtedy to i ze świeczek można skorzystać, i nawet wina się napić – w spokoju. Ale… prócz tych wszystkich dodatków dla duszy, wskazane jest również coś dla ciała (noo…. tak, tak.. wino to też dla duszy, serio ; ))

Tylko kurczę.. jak tutaj wykorzystać kosmetyki do kąpieli wrzucając je po prostu do wanny, skoro wolałoby się je… ZJEŚĆ 🙂 Głupoty gada- pomyślicie.. ale zaraz zmienicie zdanie.. no bo zobaczcie sami.. czy widzieliście kiedyś takie cuda?

kosmetyki do kąpielikosmetyki do kąpielikosmetyki do kąpielikosmetyki do kąpieli

Nooo nie wierzę, że Wam ślinka nie cieknie, jak na to patrzycie. Ale nie, tego się jeść nie da- chociaż.. może i się da (pachną przepięknie), ale nie próbowałam, bo to nie są muffiny z ciasta z najprawdziwszym kremem a  – Proszę Państwa – kosmetyki do kąpieli! Poważnie. Nie ściemniam ani odrobinkę. A na dowód tego, że nie ściemniam, pokazuję Wam nasze foty z testowania.. Nie zjedliśmy, wrzuciliśmy do wanny 😉

kosmetyki do kąpieli (2)

kosmetyki do kąpieli (3)

kosmetyki do kąpieli (4)

kosmetyki do kąpieli (5)

kosmetyki do kąpieli (6)

kosmetyki do kąpieli (7)

kosmetyki do kąpieli (8)

kosmetyki do kąpieli (9)

kosmetyki do kąpieli (10)

kosmetyki do kąpieli (11)

kosmetyki do kąpieli

Fajne kosmetyki do kąpieli, co? 😉 a na stronie SWEET BATH znajdziecie jeszcze inne kąpielowe cuda, począwszy od puddingów, po lizaki czy lody a nawet kąpielowe ciasteczka. Wszystko piękne, pachnące i…. achh.. no co tu dużo gadać.

To najbardziej oryginalne kosmetyki do kąpieli jakie miałam okazję testować. Mnie zachwyciły, więc kupiłam już kilka razy na prezenty – i to też była miłość od pierwszego wejrzenia – za każdym razem, więc Wam również SZCZERZE polecam. Nie.. to nie jest wpis sponsorowany 😉

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *